Witamy na naszej stronie

plastyka krocza

 

LETNIA PROMOCJA GINEKOLOGII LASEROWEJ

HIFU - NOWOŚĆ

 

Zasadniczym kierunkiem naszego działania jest ginekologia estetyczna, dziedzina medycyny z pogranicza ginekologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej dzięki której kobiety mogą dokonać korekty chirurgicznej intymnych części ciała zgodnie z ich oczekiwaniami, potrzebami i wyobrażeniami.

Konieczność przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego części intymnych najczęściej związana jest z przebytymi ciążami, porodami oraz redukcją masy ciała jak również może mieć związek ze zmianami wrodzonymi jak w przypadku przerostu warg sromowych.

Częstym następstwem porodu jest blizna po nacięciu i szyciu krocza, blizna po pęknięciu krocza, nadmiernie rozciągnięta i luźna ściana pochwy oraz wysiłkowe nietrzymanie moczu. Wszystko to może powodować dyskomfort fizyczny, wpływać niekorzystnie na poczucie kobiecości i być powodem zahamowań w życiu seksualnym kobiety.

Przerost i  współistniejąca często asymetria   warg sromowych  mniejszych ( labial hypertrophy) jest problemem wielu kobiet. Dolegliwości związane z nadmiarem tkanki warg sromowych mniejszych dotyczą nie tylko wyglądu i związanego z nim uczucia wstydu w kontaktach intymnych ale mogą wpływać na szeroko pojętą jakość  życia.

Jedynie leczenie operacyjne - operacje takie jak :  labioplastyka, plastyka pochwy, plastyka krocza mogą skorygować  nabyte i wrodzone defekty okolic intymnych.

                                                                  

          Nasza dewiza to   „ Omnis Ars Nature Imitatio Est”  Poprawianie Natury Jest Sztuką

Masz wstydliwy problem?

  • Nie podoba Ci się jak wyglądasz w stroju kąpielowym, stringach lub ciasno przylegającym ubraniu?
  • Po prostu wstydzisz się swojego wyglądu?
  • Czujesz się niekomfortowo z powodu zbyt dużych warg sromowych?
  • Nie czujesz doznań podczas stosunku?
  • Nie trzymasz moczu podczas ćwiczeń lub kichania?
Nie jesteś sama!Sprawdź jak możemy Ci pomóc!